Referencje

Qasystent przez kilkanaście lat istnienia pomagał w codziennych zadaniach związanych z obszarem zarządczym setkom zadowolonych użytkowników. Poniżej przedstawiamy Państwu listy referencyjne od naszych Klientów dotyczące niniejszego oprogramowania oraz współpracy z ANIBA SYSTEMS:

Program Qasystent jest został zauważony i jest rekomendowany przez branżowe portale w tym Niezależny Portal Członków Korpusu Służby Cywilnej.Nasze oprogramowanie było też elementem dobrej praktyki pt. „Efektywne zarządzanie organizacją przy wykorzystaniu narzędzia informatycznego Qasystent” zgłoszonej w 2007r. przez Izbę Skarbową w Zielonej Górze, która uczestniczyła w zmaganiach z innymi praktykami do reprezentowania Polski w konkursie organizowanym podczas trzeciego Europejskiego Spotkania Użytkowników CAF w stolicy Portugalii, Lizbonie. Jest też wielokrotnie przywoływany w innych dobrych praktykach służby cywilnej i administracji samorządowej m.in. w w zbiorach Dobrych Praktyk utworzonych w 2009r. w wyniku wdrożenia metody CAF 2006 w urzędach administracji rządowej.


Nie spoczywając na laurach regularnie badamy potrzeby i zadowolenie Klientów oraz udostępniamy im liczne kanały komunikacji, za pośrednictwem których mogą przekazywać nam swoje uwagi i postulaty. Powyższe służy nam do ustalania kierunków rozwoju oprogramowania oraz doskonalenia nadzoru autorskiego nad Qasystentem. Poniżej prezentujemy Państwu przykładowe analizy badań:

 Najlepszą rekomendacją programu Qasystent jest też ciągle powiększająca się liczba zadowolonych z użytkowania naszego programu. Aktualnie Qasystent użytkowany jest w ponad 300 instytucjach. W tym miejscu firma ANIBA SYSTEMS chciałaby serdecznie podziękować wszystkim użytkownikom za dotychczasową współpracę i pozytywne opinie o programie. Jednocześnie pragniemy zapewnić Państwa, że dołożymy wszelkich starań, aby nie zawieźć Państwa oczekiwań również w przyszłości.